Kategorie: Wszystkie | ŻUŻEL W TV
RSS
poniedziałek, 09 sierpnia 2010
ŻUŻEL W TV - ODCINEK 5
ZAKRES: 9 sierpnia - 13 sierpnia

Obrazek

PONIEDZIAŁEK:
brak

WTOREK:
19:00 ŻUŻEL: Elitserien: 15. runda: Indianerna - Valsarna
Krzysztof Jałoński reprezentant Valsarny Hagfors przyjeżdża z kolegami do Kumli powalczyć o punkty. Na transmisję zapraszamy do Orange sport.

ŚRODA:
09:15 ŻUŻEL: Elitserien: 15. runda: Indianerna - Valsarna
Krzysztof Jałoński reprezentant Valsarny Hagfors przyjeżdża z kolegami do Kumli powalczyć o punkty. Na transmisję zapraszamy do Orange sport.

CZWARTEK:
19:00 ŻUŻEL: Elitserien: 15. runda: Indianerna - Valsarna
Krzysztof Jałoński reprezentant Valsarny Hagfors przyjeżdża z kolegami do Kumli powalczyć o punkty. Na transmisję zapraszamy do Orange sport.


Obrazek

PONIEDZIAŁEK:
brak

ŚRODA:
19:00 Żużel: Turniej Indywidualny, Finał Brązowego Kasku
02:30 Żużel: II Liga, ŻKS OStrovia Ostrów Wielk. – Kolejarz Opole

CZWARTEK:
07:00 Żużel: Turniej Indywidualny, Finał Brązowego Kasku
14:45 Żużel: Turniej Indywidualny, Finał Brązowego Kasku
20:30 Żużel: Finał Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów

PIĄTEK:
07:30 Żużel: Finał Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów
16:15 Żużel: Finał Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów
00:00 Żużel: Turniej Indywidualny, Finał Brązowego Kasku

Obrazek

PONIEDZIAŁEK:
20:30 Premier League: Somerset Rebels - Glasgow Tigers

WTOREK:

10:20 Premier League: Somerset Rebels - Glasgow Tigers

ŚRODA:
07:00 Żużel:Elite League Lakeside Hammers - Poole Pirates


Obrazek

WTOREK:
12:10 Premier League: Somerset Rebels - Glasgow Tigers

Obrazek

BRAK

Obrazek

BRAK

Obrazek

BRAK

Obrazek

PONIEDZIAŁEK:
BRAK

WTOREK:
BRAK

ŚRODA:
BRAK

CZWARTEK:
BRAK

PIĄTEK:
BRAK

Obrazek

WTOREK:
16.00 obraz panoramiczny 16/9
Drużynowy Puchar Świata turniej półfinałowy w Gorzowie Wielkopolskim (powt.)

ŚRODA:
16.00 obraz panoramiczny 16/9
Drużynowy Puchar Świata turniej półfinałowy w King's Lynn (powt.)

CZWARTEK:
16.00 obraz panoramiczny 16/9
Drużynowy Puchar Świata turniej barażowy w Vojens (powt.)

PIĄTEK:
16.00 obraz panoramiczny 16/9
Drużynowy Puchar Świata turniej finałowy w Vojens (powt.)

Obrazek

PONIEDZIAŁEK:
11:55 Żużel: CenterNet Mobile Speedway Ekstraliga
mecz: Unia Leszno - Caelum Gorzów

WTOREK:
20:30 Żużel: CenterNet Mobile Speedway Ekstraliga
mecz: Unia Leszno - Caelum Stal Gorzów Wielkopolski

ŚRODA:
0:55 Żużel: CenterNet Mobile Speedway Ekstraliga
mecz: Unia Leszno - Caelum Stal Gorzów Wielkopolski

Obrazek


WTOREK:
14:00 ŻUŻEL: Puchar Świata Polska - (60min)
18:30 ŻUŻEL: Puchar Świata Wielka Brytania - (60min)

ŚRODA:
14:00 ŻUŻEL: Puchar Świata Wielka Brytania - (60min)
17:00 ŻUŻEL: Puchar Świata Dania Program 1/2 - (60min)
18:30 ŻUŻEL: Puchar Świata Dania Program 2/2 - (60min)

CZWARTEK:
14:00 ŻUŻEL: Puchar Świata Dania Program 1/2 - (60min)
ŻUŻEL W TV - ODCINEK 4
ZAKRES: 7 sierpnia - 8 sierpnia

Obrazek

brak

Obrazek

SOBOTA:
05:00 Żużel: II Liga, ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp. - Kolejarz Opole
22:00 Żużel: II Liga, Kolejarz Rawicz – KMŻ Lublin
03:15 Żużel: II Liga, ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp. - Kolejarz Opole

NIEDZIELA:
19:30 Żużel: II Liga, Kolejarz Rawicz – KMŻ Lublin
01:45 Żużel: I Liga, Marma Hadykówka Rzeszów – Lotos Wybrzeże Gdańsk

Obrazek

brak

Obrazek

brak

Obrazek

brak

Obrazek

BRAK

Obrazek

brak

Obrazek

BRAK

Obrazek

SOBOTA:
19:30 Żużel: Indywidualne Mistrzostwa Polski turniej finałowy w Zielonej Górze

NIEDZIELA:
13:05 Żużel: Indywidualne Mistrzostwa Polski turniej finałowy w Zielonej Górze
17:00 Żużel: CenterNet Mobile Speedway Ekstraliga
mecz: Unia Leszno - Caelum Gorzów
niedziela, 01 sierpnia 2010
ŻUŻEL W TV - ODCINEK 3
ZAKRES: 2 sierpnia - 6 sierpnia

Obrazek

PONIEDZIAŁEK:
15:15 ŻUŻEL: Elitserien: 13. runda: Vargarna - Vastervik

WTOREK:
Obrazek19:00 ŻUŻEL: Elitserien: 14. runda: Piraterna - Lejonen
Drużyna Piraterna w której składzie jeździ aż czterech Polaków podejmuje aktualnego mistrza Szwecji.

ŚRODA:
09:15 ŻUŻEL: Elitserien: 14. runda: Piraterna - Lejonen
Drużyna Piraterna w której składzie jeździ aż czterech Polaków podejmuje aktualnego mistrza Szwecji.

CZWARTEK:
20:15 ŻUŻEL: Elitserien: 14. runda: Piraterna - Lejonen
Drużyna Piraterna w której składzie jeździ aż czterech Polaków podejmuje aktualnego mistrza Szwecji.


Obrazek

PONIEDZIAŁEK:
19:15 Żużel: Finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów
02:30 Żużel: I Liga, Start Gniezno – Marma Hadykówka Rzeszów

ŚRODA:
20:30 Żużel: II Liga, Kolejarz Rawicz – KMŻ Lublin
14:45 Żużel: I Liga, Start Gniezno – Marma Hadykówka Rzeszów

CZWARTEK:
08:30 Żużel: II Liga, Kolejarz Rawicz – KMŻ Lublin
15:45 Żużel: II Liga, Kolejarz Rawicz – KMŻ Lublin

20:30 Żużel: I Liga, Marma Hadykówka Rzeszów – Lotos Wybrzeże Gdańsk

PIĄTEK:
08:30 Żużel: I Liga, Marma Hadykówka Rzeszów – Lotos Wybrzeże Gdańsk
17:00 Żużel: I Liga, Marma Hadykówka Rzeszów – Lotos Wybrzeże Gdańsk
02:15 Żużel: II Liga, Kolejarz Rawicz – KMŻ Lublin

Obrazek

PONIEDZIAŁEK:
Obrazek20:30 Żużel:Elite League Lakeside Hammers - Poole Pirates

WTOREK:
12:20 Żużel:Elite League Lakeside Hammers - Poole Pirates

ŚRODA:
07:00 Żużel:Elite League Lakeside Hammers - Poole Pirates


Obrazek

WTOREK:
18:50 Żużel:Elite League Lakeside Hammers - Poole Pirates

ŚRODA:
14:00 Żużel:Elite League Lakeside Hammers - Poole Pirates

CZWARTEK:
07:00 Żużel:Elite League Lakeside Hammers - Poole Pirates

Obrazek


Obrazek

BRAK

Obrazek

BRAK

Obrazek

PONIEDZIAŁEK:
20.00 obraz panoramiczny 16/9 Drużynowy Puchar Świata Turniej finałowy w Vojens. (powt.)

WTOREK:
12.00 High Definition Drużynowy Puchar Świata Półfinał w Gorzowie Wielkopolskim. (powt.)

ŚRODA:
12.00 obraz panoramiczny 16/9 Drużynowy Puchar Świata Półfinał w King's Lynn. (powt.)

CZWARTEK:
12.00 obraz panoramiczny 16/9 Drużynowy Puchar Świata Turniej barażowy w Vojens. (powt.)

PIĄTEK:
12.00 obraz panoramiczny 16/9 Drużynowy Puchar Świata Turniej finałowy w Vojens. (powt.)

Obrazek

BRAK

Obrazek

PONIEDZIAŁEK:
11:10 Żużel - Ekstraliga: Unia Leszno - Caelum Gorzów
13:25 Żużel - Ekstraliga: Betard Wrocław - Unibax Toruń

WTOREK:
19:10 Żużel - Ekstraliga: Unia Leszno - Caelum Gorzów
21:05 Żużel - Ekstraliga: Betard Wrocław - Unibax Toruń + Falubaz Zielona Góra – Tauron Azoty Tarnów.

WSZELKIE PRETENSJE ZWIĄZANE ZE ZMIANĄ PROGRAMU LUB BRAKIEM (RE)TRANSMISJI PROSZĘ KIEROWAĆ BEZPOŚREDNIO DO STACJI TV, A NIE DO MNIE. JESZCZE NIE SZEFUJĘ POLSKIEJ TELEWIZJI ;]

czwartek, 29 lipca 2010
ŻUŻEL W TV - ODCINEK 2
ZAKRES: 29 lipca (tylko C+ i TVP Info!, reszta 30 lipca) - 1 sierpnia

Obrazek

SOBOTA:
23:00 ŻUŻEL: Elitserien: 13. runda: Vargarna - Vastervik

Obrazek

PIĄTEK:
07:30 Żużel: I Liga, Start Gniezno – Marma Hadykówka Rzeszów
16:30 Żużel: I Liga, Start Gniezno – Marma Hadykówka Rzeszów
00:30 Żużel: Finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów

SOBOTA:
16:30 Żużel: Finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów
22:00 Żużel: Finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów
01:30 Żużel: I Liga, Start Gniezno – Marma Hadykówka Rzeszów

NIEDZIELA:
09:30 Żużel: I Liga, Start Gniezno – Marma Hadykówka Rzeszów
14:45 Żużel: I Liga, Start Gniezno – Marma Hadykówka Rzeszów

Obrazek

prawdopodobnie brak :shock:

Obrazek

PIĄTEK:
12:00 Żużel:Elite League

SOBOTA i NIEDZIELA - brak potwierdzonych danych!

Obrazek

PIĄTEK:
16:50 Drużynowy Puchar Świata na żużlu

SOBOTA:
16:50 Drużynowy Puchar Świata na żużlu

Obrazek

CZWARTEK:
0:55 Żużel: Drużynowy Puchar Świata turniej barażowy w Vojens

SOBOTA:
23:17 Żużel: Drużynowy Puchar Świata turniej finałowy w Vojens

Obrazek

Obrazek 18.45 NA ŻYWO Drużynowy Puchar Świata Turniej finałowy w Vojens.

Obrazek

CZWARTEK:
18.50 - NA ŻYWO obraz panoramiczny 16/9 Drużynowy Puchar Świata Turniej barażowy w Vojens.

PIĄTEK:
10.15 obraz panoramiczny 16/9 Drużynowy Puchar Świata Turniej barażowy w Vojens. (powt.)

SOBOTA:
15.00 obraz panoramiczny 16/9 Drużynowy Puchar Świata Turniej barażowy w Vojens. (powt.)

22.30 obraz panoramiczny 16/9 Drużynowy Puchar Świata Turniej finałowy w Vojens.

NIEDZIELA:
08.45 obraz panoramiczny 16/9 Drużynowy Puchar Świata Turniej finałowy w Vojens. (powt.)

Obrazek

22.45 obraz panoramiczny 16/9 Drużynowy Puchar Świata Turniej barażowy w Vojens. (powt.)

NIEDZIELA:
13.00 obraz panoramiczny 16/9 Drużynowy Puchar Świata Turniej finałowy w Vojens. (powt.)

Obrazek

NIEDZIELA:
17:05 Żużel - CENTERNET MOBILE SPEEDWAY EKSTRALIGA: MECZ UNIA LESZNO - CAELUM STAL GORZÓW WIELKOPOLSKI

19:00 Żużel - CENTERNET MOBILE SPEEDWAY EKSTRALIGA: MECZ BETARD WTS WROCŁAW - UNIBAX TORUŃ


-------------------------------------------------------------
WYJĄTKOWO - 2 SIERPNIA - PONIEDZIAŁEK
Obrazek

21:55 Żużel - CENTERNET MOBILE SPEEDWAY EKSTRALIGA - skrót z meczu: Betard WTS Wrocław - Unibax Toruń
04:20 Żużel - CENTERNET MOBILE SPEEDWAY EKSTRALIGA - skrót z meczu: Betard WTS Wrocław - Unibax Toruń
| < Lipiec 2014 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31